рус | укр
Центр сучасної
діагностики

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) - це метод дослідження людського тіла, який не використовує рентгенівського опромінення і діє на основі магнітного поля і радіочастотних хвиль. Це абсолютно безболісна процедура, насамперед рекомендована при дослідженні головного мозку, хребта, великих суглобів, кровоносних судин і органів черевної порожнини.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) - найбільш молодий і високоінформативний метод діагностики. В основі методу магнітно-резонансної томографії лежить принцип магнітного резонансу ядер водню - найбільш широко поширеного елементу в організмі людини.

При ядерно-магнітному резонансі тіло пронизується радіохвилями в магнітному полі, в результаті чого виникає резонанс, який потім перетвориться в зображення внутрішніх органів.

МРТ дозволяє отримувати зображення зрізів м'яких тканин і органів у різних площинах. Метод МРТ практично нешкідливий. Спеціальна підготовка пацієнта до дослідження МРТ не потрібна.

Дослідження проводяться на апараті Hitachi AIRIS II.

Hitachi AIRIS II - це високоефективний, висококласний відкритий МРТ-сканер.

Hitachi AIRIS II - поєднує в собі напруженість поля в 0.3 Тесла і передову технологію постійного магніту для отримання зображення з високою роздільною здатністю. Відкритий дизайн порталу який перш за все надає пацієнтові комфортні умови під час дослідження, а так само надає легкий доступ з усіх чотирьох сторін.

Центр сучасної діагностики. Адреса

Адреса

вул. 1го Травня, 170Чернігівська міська лікарня №3

Час роботи

Пн-Пт09:00 - 18:00Сб-НдВихідний

Телефон

0462-93-63-00Комп'ютерний томограф0462-93-47-07МРТ
© vita.cn.ua 2017. Всі права захищено.